Roboty koszące – One koszą, Ty odpoczywasz!

Koszenie trawnika w ogrodzie w sobotnie popołudnie jest z jednej strony odprężającym zajęciem, z drugiej strony dosyć męczącym. A co jeżeli wcale nie musisz maszerować z kosiarką po posesji? Może jest sposób na to, by najbliższy weekend spożytkować na odpoczynku na świeżo przyciętym ogrodzie – i to bez żadnej twojej ingerencji? Nietrudno jest sobie wyobrazić równo skoszoną, soczyście zieloną trawę. Dzięki robotom koszącym Wiper Premium nie musisz sam dbać o trawnik! Wystarczy wytyczyć przestrzeń, którą robot ma się zająć. Nic nie musisz robić! 

Poznaj automatyczne roboty koszące Wiper Premium 

 

Wiper Premium to zaawansowane technicznie roboty koszące. Umożliwiają automatyczne koszenie trawników i radzą sobie z każdym ich rodzajem. By efekt pracy był jak najlepszy, został wyposażony w szereg czujników, które pozwalają mu wykryć wysokość i zagęszczenie roślinności. Dostosowuje prędkość obrotów ostrzy do charakterystyki trawnika. Wszystkie roboty koszące Wiper wyposażone są w czujniki deszczu, które pozwalają na wykrywanie opadów. Dzięki temu mogą szybko wrócić do stacji dokującej i przeczekać niesprzyjające warunki atmosferyczne. Cicha praca maszyny pozwala na pracę w dzień i w nocy, a przy niskim stanie baterii, robot samodzielnie wędruje do stacji, ładuje akumulatory, a następnie wraca do pracy. Kosiarki Wiper premium to najbardziej zaawansowane urządzenia tego typu dostępne na rynku. Napisz lub zadzwoń do nas a my dobierzemy robota do Twojego ogrodu! Napisz lub zadzwoń do nas a my dobierzemy robota do Twojego ogrodu ! 

 

projektowanie ogrodów projektowanie ogrodów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA C

Przeznaczona na mniejsze ogrody od 500 m2 do 1200 m2, szerokość koszenia 25 cm, max kąt nachylenia 45 %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA K

Przeznaczona na średnie ogrody od 1100 m2 do 2200 m2, szerokość koszenia 25 cm, wbudowany GPS, wyposażony w zderzak, gumowe koła, ruchomy przegub 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA F

Przeznaczona na większe ogrody od 2500 m2 do 5000 m2, szerokość koszenia 29 cm, wybudowany GPS, gumowe koła, Możliwość skonfigurowania w ramach programu inteligentny dom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA J

Przeznaczony na skarpy i wzniesienia do 55 % na obszarze od 1200 m2 do 2200 m2, szerokość koszenia 29 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA P

Przeznaczony na obszar do 7000 m2, szerokość koszenia 36 cm, wbudowany GPS, max kąt nachylenia 45 % 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SERIA YARD

Przeznaczony na obszar 10 000 m2 do nawet 30 000 m2, szerokość koszenia 84 cm, wbudowany GPS, max kąt nachylenia 45 % 

Zainteresowany automatycznym robotem koszącym?

Skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści dobiorą odpowiedniego robota koszącego do twojego ogrodu. Dodatkowo, jeżeli ma to być dopiero nowy ogród – z chęcią zaprojektujemy go w taki sposób, by mógł w pełni sprostać Twoim wymaganiom.